Продавець Megapen Канцтовары HandMade Сувениры розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
218 відгуків
Органайзери підставки тримачіОрганайзер\тримачі
Канцтовари для офісу та школи. Все для HandMade Сувеніри подарунки
+380688227054

Восковые карандаши

Существует несколько видов пастели: классическая «сухая», которая в свою очередь подразделяется на мягкую и твердую пастель, и масляная. Основные ингредиенты пастели всех видов одинаковые, главные различия — в связующем веществе и, соответственно, в свойствах материала при рисовании. В состав мягкой пастели входит пигмент в высокой концентрации и минимальное количество связующего. Благодаря этому мягкая пастель имеет чистый интенсивный цвет и очень легко растушевывается, но при этом очень легко крошится. Тверда пастель, на відміну від м'якої, має у своєму складі меншу кількість пігменту та більшу кількість сполучного речовини і тому є більш щільною структурою, менше ламається і обсипається.

Масляная пастель заметно отличается от других видов пастели, поскольку в ее состав в качестве связующего вещества входит масло, что дает насыщенность тона и определенную степень прозрачности. Масляная пастель обладает яркими насыщенными цветами, легко наносится на бумагу и отличается прекрасной кроющей способностью. Она позволяет создать эффект масляной краски. 

Суха пастель передбачає більш складну техніку малювання, допомагає передавати широкий спектр найтонших відтінків, а шар пастелі без спеціальної обробки поверхні недовговічний і при найменшому торканні може зруйнуватися.

Основні споживачі воскових крейд   діти. Будучи одним з найкращих матеріалів для малювання, воскові крейди відрізняються зручністю у використанні і безпекою. Юному художнику набагато зручніше тримати в руках укорочений, порівняно із звичайними олівцями, корпус воскових крейд. А завдяки м'якому воску в складі крейди немає необхідності тиснути на грифель.